• miramalovacom@gmail.com

Казка про Пріуси

Казка про Пріуси

В одному поліцейському відділку жили машинки. Їх всіх звали Пріусами,

але кожен з них мав свій особистий номер.

Власне, сказати про те, що машинки жили у відділку буде брехнею, тому що насправді машинки майже ніколи не відпочивали. Вони працювали цілодовово та без вихідних. Виключенням, коли Пріус міг залишитись на базі могла стати тільки хвороба. Тоді Пріуси чекали, коли їм привезуть та встановлять новеньку деталь і вони зможуть знову виїхати на лінію. Ще однією причиною, чому Пріус могли лишити на базі, була відсудність того, хто міг би нею керувати. Тому що люди, на відміну від машин, хворіють частіше, мають вихідні і відпустки, та і в принципі можуть змінити роботу. Люди можуть те, що машинка за наліпкою «Патрульна поліція» зробити не може.

Взагалі то в поліцейських Пріусів робота важка та відповідальна. В своїх салонах вони перевозять дуже багато корисних для поліцейського речей, таких як наприклад дорожні фішки, якими поліцейські обмежують рух, табличку, що попереджує про ДПТ водіїв, обмежувальну стрічку, резинові кийки, бронежилети. Аптечку, щоб в разі необхідності надати допомогу поліцейським чи постраждалим. А також запасне колесо, набір інструментів, ліхтарик.

Кожного ранку і кожного вечора при перезмінці екіпажі патрульних дбайливо передають один одному машинки. Перевіряють, чи все з Пріусом добре, чи всього в ньому вистачає. Виїхавши з бази, патрулька направляється на заправку, щоб отримати порцію запашного бензину. Пріуси не їдять багато, але до їжі все ж таки вибагливі.

Як і люди, Пріуси люблять, коли про них дбають. Отже, патрульні самотужки миють машинки на мойці у відділку, чистять салони, витрушують килимки, зашивають сидіння, натирають до блиску панель.

Пріуси відповідають поліцейським взаємністю. Не підводять при переслідуванні порушників, перевозять зловмисників у своїх салонах, безпечно блокуючи дверцята. Пріуси обігрівать поліцейських теплом пічки взимку і дарують прохолоду кондиціонера влітку. Пріуси не дають вночі заснути, бо з магнітоли завжди лунає музика.

Пріус — символ правопорядку і верховенства закону. А призначення поліцейського Пріуса і найвідповідальніша робота: «Служити і захищати!»

admin

You must be logged in to post a comment.